Reklamacje i Wymiany

Jak zareklamować wadliwy bądź błędny towar?

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Jeśli popełniliśmy błąd bądź towar posiada wady to przepraszamy i prosimy o wiadomość na adres bok@teetres.com wraz z informacjami takimi jak :

  • numer zamówienia,
  • opis wady bądź błędu,
  • mile widziane będą również zdjęcia ewentualnych wad

Gdy tylko otrzymamy taką informację postaramy się jak najszybciej skontaktować się z Tobą i przedstawić jak najmniej uciążliwy dla Ciebie sposób rozwiązania problemu.

Chcesz wymienić towar ze względu na źle dobrany rozmiar bądź kolor?

Masz taką możliwość w ciągu 14 dni od daty odebrania przez Ciebie zamówienia. Towar musi być nieużywany (założenie odzieży w celu przymierzenia nie liczy się do użytkowania). W tej sytuacji prosimy abyś:

  • Przygotował/a na kartce dokładny opis sytuacji, tak by osoba otwierająca Twoją przesyłkę od razu wiedziała co z nią zrobić,
  • Wykonaj przelew na poczet wymiany (odpowiednia kwota widnieje poniżej) - na numer konta: 05 1160 2202 0000 0003 0096 0286. w tytule podaj imię i nazwisko, numer zamówienia oraz dopisek "wymiana":
  • 17,90 zł jeśli mamy odesłać nowy towar do Paczkomatu, 19,99 zł jeśli mamy odesłać nowy towar kurierem firmy Inpost.
  • Nadaj przesyłkę z na adres: Teetres.com Sp. z o.o., ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ile trwa wymiana towaru?

Wymiana towaru trwa średnio 5-7 dni roboczych od momentu wysłania informacji o jej rozpoczęciu na adres mailowy klienta - z zaznaczeniem, że towar przez Ciebie nadany został już dostarczony do naszej firmy.

Chcesz dokonać zwrotu towaru?

Jak najbardziej możesz dokonać zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Nazywa się to Odstąpieniem od umowy zawartej na odległość, nie musisz podawać w tym przypadku przyczyny zwrotu choć będziemy wdzięczni, jeśli takowy podasz. Pozwoli nam to wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. Aby dokonać zwrotu towaru:

  • Zwracany przez Ciebie towar musi być nowy, wolny od oznak użytkowania (założenie odzieży w celu przymierzenia nie liczy się do użytkowania),
  • Pobierz i wypełnij formularz od odstąpienia od umowy zawartej na odległość [pobierz PDF],
  • Odeślij do nas zwracany towar wraz z uzupełnionym odstąpieniem od umowy oraz fakturą na adres: Teetres.com Sp. z o.o., ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Jakich towarów nie możesz zwrócić?

Klientowi nie przysługuje prawo do zwrotu w przypadku zamówienia odzieży oraz gadżetów z własnym nadrukiem oraz gadżetów i odzieży spersonalizowanej (tj. wyprodukowanych pod wytyczne klienta np. z podanym imieniem, datą, nazwą itd.) zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. art 38. pkt 3.